test

Adres

RKS Raków Częstochowa S.A.
ul. Limanowskiego 83 
42-208 Częstochowa
NIP: 9492180595

..........................................................

Kontakt

Sekretariat klubu RKS Raków Częstochowa S.A.

Godziny otwarcia
Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30 - 16:30.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon i faks: 34 323 54 62

..........................................................

Praca

Aby aplikować, wyślij zgłoszenie razem ze swoim CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
 
..........................................................


Administratorem danych osobowych jest RKS Raków Częstochowa S.A., ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa.

Dane, który zbieramy to Twój adres poczty elektronicznej oraz takie informacje, które nam dobrowolnie prześlesz. Dostęp do Twoich danych mają jedynie pracownicy/współpracownicy Administratora.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem kontaktu z naszej strony oraz pomocy w rozwiązaniu Twojej sprawy.

Masz prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Ciebie oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych od prawo do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (organ nadzorczy).

Twoje dane są zbierane na podstawie art. 6 ust. 1 litera f z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu zapewnienia kontaktu z Pierwszą Ligą Piłkarską.

Masz prawo w dowolnym momencie wznieść sprzeciw - z przyzczyn związanych z jakąś szczególną sytuacją, w której się zanalazłeś/aś - wobec przetwarzania Twoich danych osobowych opartych na prawnie usprawiedliwionych celach.

Twoje dane będą przetwarzane przez 5 lat w celach dowodowych.

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskie, ani nie będą wykorzystywane w procesach automatycznego profilowania.

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw al.to combat.pl

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .