test

scianka600300

Kontakt dla mediów: 
Daria Wollenberg
rzecznik prasowy
tel. 500 096 900
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akredytacje dziennikarskie:

Od początku sezonu 2018/2019 na mecze rozgrywane w Fortuna 1 Lidze przedstawiciele mediów ubiegający się o akredytacje stałe lub jednorazowe swoje aplikacje mogą składać za pośrednictwem wirtualnego biura prasowego, które znajduje się tutaj: https://www.accredito.com/rks-rakow

Dziennikarze, którzy nie posiadają kont w systemie accredito muszą się zarejestrować w systemie. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://accredito.com/faq

 

Dostępność dla mediów

Informujemy, że zawodnicy oraz trenerzy RKS Raków pozostają do dyspozycji mediów po każdym meczu ligowym lub kontrolnym oraz po zakończeniu każdych zajęć treningowych w ciągu tygodnia po wcześniejszych ustaleniach z rzecznikiem prasowym Klubu. Szczegółowe informacje na temat zajęć piłkarzy RKS Raków w każdym kolejnym tygodniu udostępniamy drogą elektroniczną. Prośby o aktualny harmonogram należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z powyższym zawodnicy oraz trenerzy RKS Raków nie mają obowiązku udzielania przedstawicielom mediów wywiadów telefonicznych w innych terminach, niż wymienione w harmonogramie.

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw al.to combat.pl

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .