test

Franciszek Wróblewski: Bramka? Zwycięstwo ucieszyłoby mnie bardziej

13 maj 2019, 13:13

- To moja debiutancka bramka w pierwszym zespole. Muszę przyznać, że moment, w którym piłka wpadała do siatki był niesamowicie przyjemny. To taka mała nagroda za ciężką pracę, ale całość smakowałaby dużo lepiej, gdybyśmy wygrali, a nie zremisowali - powiedział po meczu Sandecja - Raków (2:2) napastnik „Czerwono-Niebieskich” Franciszek Wróblewski.

To właśnie po faulu na młodym napastniku Rakowa podyktowany został rzut karny, który na bramkę, w pięćdziesiątej piątej minucie, zamienił Sebastian Musiolik. 

- Cała drużyna ciężko pracowała na te dwie bramki, tym bardziej żałujemy, że nie udało nam się wygrać. Na pewno dokładnie przeanalizujemy to spotkanie i wyciągniemy odpowiednie wnioski przed sobotnim meczem z Wigrami - powiedział osiemnastolatek. 

Spotkanie z Sandecją było drugim, w którym Franek otrzymał od trenera Marka Papszuna szansę gry od pierwszej minuty. 

- Każda minuta spędzona na boisku jest dla mnie okazją do zdobycia cennego doświadczenia i nabrania dodatkowej pewności siebie. Cieszę się, że sztab trenerski docenia moje zaangażowanie na treningach i mam nadzieję, że odpłacę się im za to kolejnymi bramkami - zakończył Wróblewski.

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw al.to combat.pl

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .