test

Informacje dla kibiców przed meczem z Odrą

09 sierpnia 2018, 12:44

Dla wszystkich wybierających się na mecz z Odrą przedstawiamy kilka ważnych informacji. 

W piątek bilety można nabywać w kasie MSP "Raków" od godziny 9, a także w internecie na stronie http://bilety.rksrakow.pl. Zawsze w dniu meczu nie jest prowadzona dystrybucja wejściówek w naszym sklepie w Galerii Jurajskiej. 

Przypominamy o promocji: każda osoba, która wybiera się na mecz Rakowa pierwszy raz w życiu otrzyma darmowy bilet. Wystarczy, że podejdzie do kasy poda swoje dane (numer PESEL oraz imię i nazwisko). Po pozytywnej weryfikacji w naszym systemie sprzedaży biletów zostanie wydana darmowa wejściówka. 

Bramy na stadion zostaną otwarte dwie godziny przed meczem, natomiast wszystkie atrakcje na Sektorze Rodzinnym rozpoczną się o 19.30. 

Tradycyjnie zachęcamy do wcześniejszego przyjścia na stadion i zakupu wejściówek. Dzięki temu unikniecie kolejek przy kasach oraz bramo-furtach. 

Przed meczem i podczas jego trwania będzie można nabyć oficjalne gadżety klubowe. Nasze stoisko znajduje się w czerwono-niebieskim namiocie zaraz przy głównej bramie wjazdowej. 

Na wniosek Policji piątkowe spotkanie zostało zakwalifikowane jako mecz podwyższonego ryzyka. Dlatego na terenie stadionu nie będzie prowadzona sprzedaż piwa. 

 

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw al.to combat.pl

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .