test

Wzmacniamy skład sponsorów!

20 maj 2014, 14:33

Kolejny raz możemy podzielić się pozytywną informacją o dołączeniu do grona partnerów Rakowa nowej firmy. Tym razem Klub nawiązał współpracę z przedsiębiorstwem Kserograf.pl.

Firma Kserograf.pl powstała w 1992 roku. Specjalizuje się w kompleksowym zaopatrywaniu biur w profesjonalny sprzęt do drukowania, kserowania, skanowania oraz faksowania. Oferowany sprzęt można zakupić, ale firma proponuje również wynajem swoich urządzeń. Zaletą takiego rozwiązania jest stała opieka serwisantów nad sprzętem w siedzibie klienta. W przypadku awarii, konieczności wymiany tonera pracownicy przedsiębiorstwa Kserograf.pl bardzo szybko pojawią się, aby rozwiązać każdy problem.

Wszystkich zainteresowanych nabyciem bądź dzierżawą urządzeń biurowych zapraszamy do sklepu stacjonarnego firmy, który mieści się w Częstochowie przy ul. Kingi 9, odwiedzenia strony internetowej www.kserograf.pl lub kontaktu: tel. 34 366 51 33, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy serdecznie wśród partnerów Klubu oraz zapraszamy do wspólnego kibicowania czerwono-niebieskim.

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw al.to combat.pl

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .