test

scianka600300

Kontakt dla mediów

Radosław Baran
rzecznik prasowy
tel. 796 464 422


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Akredytacje dziennikarskie

1. Akredytacje dziennikarskie przyznawane są przez RKS Raków Częstochowa na podstawie wniosków akredytacyjnych nadesłanych przez redakcje drogą elektroniczną.

Wniosek o akredytację jednorazową (.DOC)

Wniosek o akredytację stałą na rundę jesienną sezonu 2016/17 (.DOC)

2. Wnioski o akredytacje należy składać drogą elektroniczną w formacie .PDF (lub .DOC) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub faxem na numer: 34 323 54 62. Termin nadsyłania wniosków akredytacyjnych stałych mija 2 marca 2017 roku. W przypadku akredytacji jednorazowych rozpatrywane będą jedynie wnioski nadesłane najpóźniej do godziny 12:00 w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym mecz, którego dotyczy akredytacja.

3. Redakcjom przysługują maksymalnie trzy imienne akredytacje stałe typu PRASA/INTERNET oraz maksymalnie dwie typu FOTO i VIDEO.

4. RKS Raków zastrzega sobie prawo do weryfikacji danych wpisanych w formularzu oraz do odrzucenia wniosku. Oficjalna informacja o przydzieleniu akredytacji lub odrzuceniu wniosku zostanie przesłana na podany w formularzu adres e-mail dziennikarza / fotoreportera. Po uzyskaniu potwierdzenia identyfikatory akredytacyjne będzie można odebrać w wyznaczonym terminie w sekretariacie klubu po okazaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

5. Wnioski osób, które dwukrotnie nie odebrały akredytacji jednorazowej, będą w przyszłości automatycznie odrzucane.

6. Przesłanie wniosku jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie akredytacyjnym.

7. Akredytacja uprawnia do wstępu na teren obiektów Miejskiego Stadionu Piłkarskiego Raków przy ul. Limanowskiego 83 w Częstochowie podczas zawodów i wydarzeń organizowanych przez RKS Raków.

8. Osoby akredytowane przebywające na terenie MSP Raków zobowiązane są do przestrzegania zaleceń służb porządkowych oraz przedstawicieli Klubu.

9. Typy akredytacji:

 • akredytacja typu PRASA / INTERNET upoważnia do wstępu na trybunę honorową i zajęcia miejsca w przeznaczonym dla dziennikarzy pierwszym rzędzie siedzisk.
 • akredytacja typu FOTO upoważnia do wstępu na płytę boiska po uprzednim pobraniu z sekretariatu klubu kamizelki dla fotoreporterów. Brak zwrotu kamizelki skutkować będzie odebraniem akredytacji.
 • akredytacja typu VIDEO upoważnia do wstępu na wieżę reporterską oraz trybunę honorową.

10. Wszystkie typy akredytacji upoważniają do uczestnictwa w konferencjach prasowych organizowanych przez Klub.

11. RKS Raków ma prawo unieważnić akredytację w przypadku naruszenia przez osobę akredytowaną postanowień niniejszego regulaminu akredytacji, regulaminu stadionu lub przepisów federacji sportowych dotyczących przedstawicieli mediów.

 

Materiały prasowe

Zapisani przedstawiciele mediów otrzymują od RKS Raków notatki prasowe dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z Klubem, materiały skierowane do mediów, informacje o planowanych konferencjach prasowych oraz tekstowy zapis tychże konferencji.

Zainteresowanych dziennikarzy prosimy o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zatytułowanej: „Newsletter”.

 

Dostępność dla mediów

Informujemy, że zawodnicy oraz trenerzy RKS Raków pozostają do dyspozycji mediów po każdym meczu ligowym lub kontrolnym oraz po zakończeniu każdych zajęć treningowych w ciągu tygodnia po wcześniejszych ustaleniach z rzecznikiem prasowym Klubu. Szczegółowe informacje na temat zajęć piłkarzy RKS Raków w każdym kolejnym tygodniu udostępniamy drogą elektroniczną. Prośby o aktualny harmonogram należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z powyższym zawodnicy oraz trenerzy RKS Raków nie mają obowiązku udzielania przedstawicielom mediów wywiadów telefonicznych w innych terminach, niż wymienione w harmonogramie.

 • następny mecz
  17:00
  RKS Raków
  sobota 29.07
  Nice 1 Liga

Najnowsze wiadomości

300x240 banner aplikacja

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom bw
czestochowa bw
RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, kontakt@rksrakow.pl