test

Piąte śniadanie biznesowe

30 czerwca 2017, 10:48

Kolejne, piąte już śniadanie biznesowe Klubu Biznesu Rakowa Częstochowa za nami.

Było to wyjątkowe spotkanie podczas którego oprócz rekordowej frekwencji wręczone zostały pakiety powitalne wszystkim 31 nowym klubowiczom którzy dołączyli do naszego grona od momentu gdy wystartował projekt Klubu Biznesu. W skład pakietu wchodzi przepiękne opakowanie wykonane przez firmę Pat Bugała, szalik RKS Raków, wpinki oraz karnety na sektor VIP.

klub2

Na śniadaniu gościliśmy równiez firmy z innych Klubów Biznesu wchodzących w skład Partnerskich Klubów Biznesu. Były to firmy z Łodzi, Wrocławia, Legnicy, Włocławka i Krakowa. Pojawiła się też grupa firm zainteresowanych śniadaniem biznesowym, które odbędzie się w Łodzi w Klubie Biznesu Szkoły Marcina Gortata.

klub3

Najważniejsza jednak podczas naszych spotkań jest fantastyczna atmosfera, o której należy wspomnieć. Ale żeby przekonać się o tym dlaczego tak dużo bo ponad 80 firm cyklicznie pojawia się na naszych spotkaniach i dlaczego tak dużo firm dołaczyło do naszego grona po prostu trzeba pojwiawić się na naszym kolejnym spotkaniu które odbędzie się 04.08.2017.

klub4

  • następny mecz
    15:00
    Chojniczanka
    sobota 03.03
    RKS Raków

300x240 banner aplikacja

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
czestochowa bw al.to

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, kontakt@rksrakow.pl