test

Patryk Kun piłkarzem Rakowa

14 czerwca 2018, 17:20

Pierwszym zawodnikiem, który dołączył do ekipy trenera Marka Papszuna w letnim okienku transferowym jest Patryk Kun. Zawodnik ten trafia z Rozwoju Katowice na zasadzie transferu definitywnego. 

23-latek ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Arce Gdynia, z którą zdobył Superpuchar Polski. W Lotto Ekstraklasie Kun rozegrał 28 spotkań (18 rozpoczynał od pierwszej minuty) i zdobył dwa gole. Do tego należy dodać dwa spotkania w eliminacjach Ligi Europy, wcześniej wspomniany pojedynek w Superpucharze, a także dwie konfrontację w krajowym Pucharze. 

Oprócz występów w Arce filigranowy pomocnik (165 cm. wzrostu) ma za sobą grę między innymi w Stomilu Olsztyn i Vęgorii Węgorzewo oraz w Rozwoju Katowice, skąd trafił właśnie na Limanowskiego. 

- Przyjście Patryka to nasze pierwsze i oczywiście nie jest to ostatnie wzmocnienie. Pracujemy nad kolejnymi transferami. Kun to bardzo dobry zawodnik i myślę, że bardzo szybko zaaklimatyzuje się w naszej drużynie. Kontrakt Patryka będzie obowiązywał przez trzy sezony. Formalnie umowa wejdzie w życie 1. lipca 2018 roku - komentuje transfer prezes Rakowa Janusz Żyła

Patryka witamy na Limanowskiego i życzymy samych sukcesów w czerwono-niebieskiej koszulce! 

300x240 banner aplikacja

logo fortuna

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw al.to combat.pl

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .