test

Pułkownik Maciaszczyk ponownie na Rakowie

17 maj 2018, 18:54

Bohater i weteran walk o niepodległość Polski, Powstaniec Warszawski odznaczony najwyższym polskim orderem wojennym - Virtuti Militari, pan pułkownik Bronisław Maciaszczyk pseudonim "Józef" wraz z małżonką Marią ponownie zagoszczą na Limanowskiego.

Pan pułkownik odwiedził już w marcu nasz klub. Jednak ze względu na odwołany mecz z Odrą Opole wizyta ograniczyła się jedynie do spotkania w sali konferencyjnej z udziałem Zarządu Rakowa. Tym razem odwiedziny pułkownika Maciaszczyka będą miały dłuższy harmonogram. 

W piątek w Szkole Podstawowej nr 7 Kawaler Orderu Virtuti Militari będzie gościem podczas specjalnej lekcji historii, w której udział wezmą piłkarze z naszej Akademii Raków. 

Natomiast w sobotę pułkownik Maciaszczyk spotka się z kibicami w świetlicy Florianum przy parafii pod wezwaniem św. Floriana Męczennika w Częstochowie na przeciwko stadionu Rakowa (ul. Limanowskiego 120). Początek przewidziano na godzinę 16.30. Następnie delegacja uda się na stadion, gdzie Pan pułkownik wraz z małżonką będą gośćmi honorowymi podczas meczu RKS Raków Częstochowa - Olimpia Grudziądz. 

300x240 banner aplikacja

Najnowsze wiadomości

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw al.to combat.pl

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .