test

Karol Mondek piłkarzem Rakowa

11 sierpnia 2017, 17:17

26-letni Słowak podpisał kontrakt z Rakowem i dołączył do drużyny prowadzonej przez trenera Marka Papszuna. 

Karol w przeszłości reprezentował barwy AS Trencin, AGOVV Apeldoorn (Holandia), a ostatnio reprezentował Banik Ostrava, z którym awansował do czeskiej Ekstraklasy. Mondek ma na swoim koncie mistrzostwo Słowacji oraz 8 występów w kwalifikacjach Ligi Europy. W Fortuna Lidze (najwyższa słowacka klasa rozgrywkowa) wystąpił w 83 meczach, gdzie zdobył 5 bramek. Nasz nowy zawodnik to ofensywny skrzydłowy. 

- Karol mimo jeszcze młodego wieku jest już bardzo doświadczonym piłkarzem. Grał w ligach słowackich i czeskich. Miał też epizod w holenderskiej Jupiler League. Mondek ma duże ambicje, nie przyjechał do Polski na emeryturę. Będzie na pewno dużym wzmocnieniem naszej drużyny - komentuje transfer trener Marek Papszun.

Mondek jest trzynastym zawodnikiem, który w letnim okienku transferowym dołączył do naszej drużyny. Słowak będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu od następnego meczu ligowego z GKS-em Katowice. 

  • następny mecz
    17:00
    RKS Raków
    sobota 21.07
    Puszcza Niepołomice

300x240 banner aplikacja

Najnowsze wiadomości

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw logo alto bw

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .