test

Raków II rozpoczyna sezon

11 sierpnia 2017, 14:36

W niedzielę o godzinie 11 na boisku bocznym przy ulicy Limanowskiego Raków II rozegra pierwszy mecz Haiz IV ligi. Rywalem czerwono-niebieskich będzie RKS Grodziec. 

 - W każdym meczu będziemy grać o trzy punkty. Chcemy realizować nasze założenia taktyczne i prezentować się jak najlepiej. Ciężko przepracowaliśmy okres przygotowawczy i jesteśmy w stu procentach gotowi do rywalizacji - mówi trener rezerw Rakowa Dawid Krzętowski

W nowym sezonie w Haiz IV lidze wystąpi 16 zespołów. - Poziom rozgrywek na pewno będzie wyższy. Patrząc na ruchy kadrowe na pewno mocne będą Szombierki Bytom, ale także Ruch Radzionków i Sarmacja Będzin. Nie można lekceważyć naszego najbliższego rywala RKS-u Grodziec oraz Warty Zawiercie - komentuje Krzętowski. 

Podobnie jak w poprzednim sezonie w składzie drugiej drużyny grać będą młodzi zawodnicy, a także wybrani zawodnicy z pierwszej drużyny. - Koncepcja się nie zmieniła. Będą nas wspierać zawodnicy z pierwszego zespołu, dlatego liczymy, że osiągniemy bardzo dobre wyniki, a nasza perspektywiczna młodzież dalej będzie się rozwijać. Nie mamy określonego celu, natomiast myślę, że w rundzie jesiennej będziemy bardzo mocni - kończy trener Rakowa II. 

Nasz niedzielny rywal RKS Grodziec w ubiegłym sezonie uplasował się na 5. miejscu w ligowej tabeli. Z kolei czerwono-niebiescy zakończyli rozgrywki na 11. lokacie. 

Początek meczu 1. kolejki Haiz IV o godzinie 11. Wstęp na spotkanie jest bezpłatne.  

  • następny mecz
    17:00
    RKS Raków
    sobota 21.07
    Puszcza Niepołomice

300x240 banner aplikacja

Najnowsze wiadomości

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw logo alto bw

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .