test

Podbijamy stawkę!

17 lipca 2017, 17:20

Drodzy kibice, pamiętacie naszą akcję z zeszłego sezonu: "Świętuj z nami awans lub otrzymaj zwrot pieniędzy!”? Przed nadchodzącym sezonem postanowiliśmy pójść krok dalej.

Wszyscy fani, którzy wykupią abonament na rundę jesienną, w razie spadku Rakowa z Nice 1 Ligi, otrzymają zwrot podwójnej wartości zakupionego karnetu!

- Wierzymy, że nasza drużyna osiągnie postawiony przed nią cel, czyli utrzyma się na zapleczu Ekstraklasy. Dlatego po zeszłorocznej akcji zdecydowaliśmy się dwukrotnie podbić stawkę. Głośny doping płynący z trybun bardzo pomaga naszym piłkarzom, dodatkowo zależy nam na jak największej frekwencji podczas wszystkich meczów Nice 1 Ligi rozgrywanych na Limanowskiego. Myślę, że ta akcja to kolejny argument przekonujący do zakupu abonamentu na rundę jesienną - przekonuje prezes Rakowa Michał Świerczewski.

Karnety na rundę jesienną można nabywać przez internet na stronie www.bilety.rksrakow.pl oraz w kasach Miejskiego Stadionu Piłkarskiego Raków od poniedziałku do piątku w godzinach 9-12 i 16-19. Szczegółowy cennik znajdziecie ->tutaj<-.

Kupując abonament na wszystkie mecze, nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale także nie musisz tracić czasu stojąc w kolejce po bilet! Wspólnie osiągnijmy cel i utrzymajmy Nice 1 Ligę w Częstochowie!

  • następny mecz
    17:00
    RKS Raków
    sobota 21.07
    Puszcza Niepołomice

300x240 banner aplikacja

Najnowsze wiadomości

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw logo alto bw

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .