test

José Embaló piłkarzem Rakowa

19 czerwca 2017, 17:19

Portugalczyk podpisał dzisiaj kontrakt z naszym klubem. 

24-letni napastnik rozpoczynał swoją karierę w portugalskim Casa Pia. Następnie przeniósł się do cypryjskiego AEL-u Limassol występującego wówczas w najwyższej klasie rozgrywkowej. Następnie Embaló powrócił do Portugalii, gdzie reprezentował barwy Beira-Mar. Kolejnym klubem naszego nowego zawodnika był Rapid Bukareszt. W 10. meczach, jakie rozegrał dla rumuńskiego klubu strzelił dwie bramki i zanotował trzy asysty. Z Rapidu José odszedł z powodu kłopotów organizacyjnych rumuńskiego klubu i trafił do islandzkiego KF Fjardabyggd (14 spotkań, 4 bramki). Ostatnim przystankiem przed przyjściem do Rakowa była drugoligowa cypryjska drużyna Ayia Napa, gdzie w 26 meczach zdobył 11 goli.

- Byłem tutaj wcześniej na treningach przez kilka dni. Spotkałem wspaniałych ludzi. Po powrocie do domu miałem chwilę na zastanowienie i zdecydowałem się, że chcę grać w Rakowie. Początkowo będę chciał udowodnić swoją wartość, jako piłkarz, a następnie postaram się pomóc drużynie w osiągnięciu konkretnych celów - powiedział tuż po podpisaniu kontraktu José. 

José Embaló do drużyny dołączy już podczas wtorkowego treningu. 

Portugalczyk to czwarty nowy piłkarz, który podpisał kontrakt z naszym klubem przed początkiem sezonu 2017/18. Wcześniej uczynili to Paweł Piceluk, Krystian Wójcik i Hubert Tomalski. 

  • następny mecz
    17:00
    RKS Raków
    sobota 21.07
    Puszcza Niepołomice

300x240 banner aplikacja

Najnowsze wiadomości

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw logo alto bw

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .