test

Hufgard Optolith sponsorem naszego Klubu

21 kwietnia 2017, 08:58

Producent materiałów budowlanych, firma - Hufgard Optolith - związała się umową sponsorską z RKS-em Raków.

W Polsce  Hufgard Optolith rozpoczął  swoją  działalność ponad 10 lat temu. Produkcja w oparciu o najlepsze surowce z zastosowaniem nowoczesnych technologii produkcji  pozwala produkować wyroby o najwyższych parametrach jakościowych. Wszystkie wyroby sprawdzane są pod względem jakości przez przyfabryczne laboratorium oraz przez wyspecjalizowane jednostki badawcze i laboratoria w kraju i za granicą.

Oferta produkcyjna firmy Hufgard Optolith w Polsce obejmuje szeroki asortyment produktów: zaprawy i tynki budowlane, systemy dociepleń, kleje do glazury i kamienia, farby i grunty, wewnętrzne materiały dekoracyjne. Wszystkie produkty wolne są od niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska naturalnego chemicznych związków organicznych, a ich produkcja jest ekologicznie bezpieczna.

Priorytetem firmy jest właściwa i profesjonalna obsługa klienta, począwszy od przyjęcia zamówienia, poprzez doradztwo i serwis techniczny, aż po dostawę towaru i nadzór nad wykonaniem. Produkty Hufgard Optolith dostępne są w sieci dystrybucji w kraju i za granicą.  

Siedziba naszego nowego sponsora mieści się w Częstochowie na ulicy Rząsawskiej 40/42. Więcej informacji znajdziecie na stronie firmy Hufgard Optolith: http://www.optolith.pl/

  • następny mecz
    17:00
    Odra Opole
    środa 23.08
    RKS Raków

Najnowsze wiadomości

300x240 banner aplikacja

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
czestochowa bw al.to
RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, kontakt@rksrakow.pl