test

Kolejna firma związała się z Rakowem

20 kwietnia 2017, 08:32

emBroker to kolejna firma, która została sponsorem Rakowa!

Nasz nowy sponsor działa na rynku jako niezależny doradca energetyczny współpracujący z dużymi holdingami energetycznymi jak i mniejszymi koncesjonowanymi sprzedawcami energii elektrycznej i gazu ziemnego.

Doświadczenie zdobywane przy współpracy z autoryzowanymi partnerami głównych grup energetycznych w kraju pozwoliło emBrokerowi odpowiednio przygotować się pod względem merytorycznym jak i praktycznym do prowadzenia własnej działalności brokerskiej na rynku energetycznym. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej sprawy firma gwarantuje najwyższe standardy współpracy jak i obsługi klientów.

Oprócz atrakcyjnych propozycji kontraktów energetycznych, firma zapewnia klientom pomoc przy optymalizacji kosztów związanych z usługami dystrybucyjnymi. Wspomaga przy rozwiązywaniu problemów technicznych jak i prowadzeniu korespondencji z zakładami energetycznymi, mającymi na celu wyjaśnienie wszelkich nieścisłości. Więcej o emBrokerze dowiecie się odwiedzając stronę internetową: http://www.embroker.pl.

Podpisanie umowy z emBroker to nie koniec działań mających na celu pozyskanie nowych sponsorów. Już jutro przedstawimy kolejną firmę, która związała się z naszym Klubem. 

 

  • następny mecz
    17:00
    RKS Raków
    sobota 21.07
    Puszcza Niepołomice

300x240 banner aplikacja

Najnowsze wiadomości

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw logo alto bw

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .