test

Zagrajmy wspólnie o awans! Kup karnet na rundę wiosenną.

17 lutego 2017, 18:45

W poniedziałek rozpoczynamy dystrybucję karnetów na rundę wiosenną. Dołącz do naszej drużyny, zagrajmy razem o pierwszą ligę!

Sprzedaż abonamentów na drugą część sezonów rozpoczynamy w poniedziałek. W dniach 20 - 24 lutego kasa przy Miejskim Stadionie Piłkarskim będzie czynna w godzinach 16-19. Z kolei w drugim tygodniu karnety można nabywać w dni powszednie od 9 do 11 i od 16 do 19. W sobotę dzień przed meczem z GKS-em Bełchatów kasa będzie czynna od 9 do 19.

W niedzielę 5. marca karnety będzie można nabywać tylko do godziny 12 (kasa zostanie otwarta o 9.00). W celu zminimalizowania kolejek przed kasami od tej godziny sprzedawane będą tylko bilety na konfrontację z GKS-em.

Ceny karnetów na rundę wiosenną kształtują się następująco:

- karnet ulgowy 39 złotych (dla uczniów i studentów do 26, którzy posiadają aktualną legitymację szkolną lub studencką oraz dla seniorów, którzy mają ukończone 70 lat).

- karnet normalny 79 złotych

Posiadacze karnetów z rundy jesiennej obecnego sezonu mogą przedłużyć abonament na mecze wiosenne. Ceny dla tych kibiców to: 29 złotych (karnet ulgowy), 69 złotych (karnet normalny).

Karnet na rundę wiosenną uprawnia do wstępu na 8. spotkań Rakowa rozgrywanych na stadionie przy ulicy Limanowskiego oraz na ewentualne mecz barażowy o I ligę.

Wszyscy posiadacze karnetów będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów przy zakupie oficjalnych gadżetów klubowych.

Pamiętaj! Kupując karnet na rundę wiosenną unikniesz kolejek przed kasami, obejrzysz każdy mecz od pierwszej do ostatniej minuty i będziesz się cieszył na stadionie ze wszystkich bramek zdobywanych przez nasz Raków!

  • następny mecz
    18:00
    Drutex-Bytovia
    sobota 21.04
    RKS Raków

300x240 banner aplikacja

Najnowsze wiadomości

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
czestochowa bw al.to

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .