test

Na zgrupowaniu w Kleszczowie nie tylko trening piłkarski

16 lutego 2017, 18:26

Czwarty dzień zgrupowania w Kleszczowie obfitował w wiele zajęć nie tylko tych piłkarskich. Zawodnicy odbyli warsztaty z trenerem mentalnym, a także spotkali się z przedstawicielami Polskiego Związku Piłkarzy.

Drużynę w ośrodku Solpark odwiedził Paweł Frelik. Trener mentalny, z którym współpracuje nasz klub przygotował dla czerwono-niebieskich dwuczęściowe warsztaty. Warto zaznaczyć, że z usług Frelika korzystają między innymi reprezentanci Polski: Kamil Grosicki, Karol Linnety, Mariusz Stępiński, Sławomir Peszko czy Dawid Kownacki.

Natomiast po południu nasi zawodnicy spotkali się z przedstawicielami Polskiego Związku Piłkarzy, którzy przekazali cenne rady dla czerwono-niebieskich dotyczące prowadzenia kariery piłkarskiej. Przy tej okazji Tomasz Wróbel, Tomas Petrasek, Rafał Figiel i Piotr Malinowski otrzymali pamiątkowe patery. Wymieniona czwórka znalazła się w "jedenastce" II ligi minionego roku.

Sztab szkoleniowy zdecydował się zrezygnować z zaplanowanego na popołudnie drugiego treningu. Za to zawodnicy mogli iść na basen lub skorzystać z kriosauny. Zaplanowano także grę w kręgle.

Częstochowianie w Kleszczowie będą przebywać do soboty, kiedy wczesnym rankiem opuszczą Solpark i udadzą się bezpośrednio do Sosnowca na sparing z Zagłębiem.

 

  • następny mecz
    18:00
    Drutex-Bytovia
    sobota 21.04
    RKS Raków

300x240 banner aplikacja

Najnowsze wiadomości

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
czestochowa bw al.to

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .