test

Przemysław Oziębała dołączył do drużyny

20 lipca 2016, 15:31

Mający na swoim koncie 81. występów w Ekstraklasie Przemysław Oziębała podpisał kontrakt z Rakowem.

29-letni pomocnik swoją karierę rozpoczynał w Zielonych Żarki. Następnie przeniósł się do Zagłębia Sosnowiec, gdzie w sezonie 2007/08 zadebiutował w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju i rozegrał w czerwono-zielono-białej koszulce 8 meczów. Kolejnym klubem pochodzącego z Koziegłów zawodnika był Widzew Łódź, gdzie spędził ponad cztery lata, a jego bilans to 49 spotkań i 7 bramek.

Przed sezonem 2012/2013 Oziębała dołączył do Górnika Zabrze. Tam wystąpił w 32 meczach i zdobył 2 gole. Klub ze Śląska nasz nowy zawodnik reprezentował do rundy jesiennej 2014/2015. Kolejnym przystankiem dla Oziębały była Siarka Tarnobrzeg. Przed przyjściem do Rakowa Przemek związał się ze Stalą Stalowa Wola, gdzie był podstawowym piłkarzem (24 mecze, 3 bramki). Przemysław Oziębała z naszym zespołem trenuje od początku obecnego tygodnia.

- Przemek to chłopak z doświadczeniem z Ekstraklasy. Jego atutem jest szybkość. Jest bardzo pracowity i to widać na boisku. Będzie wzmocnieniem drużyny i da nam więcej opcji przy ustalaniu składu. Może występować na kilku pozycjach. Nadal jest głodny gry i sukcesów. Na pewno pomoże zespołowi - skomentował transfer David Balda dyrektor sportowy RKS-u.

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw al.to combat.pl

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .