test

Patryk Misik zawodnikiem Rakowa

27 czerwca 2015, 18:04

Patryk Misik podpisał dzisiaj umowę z Rakowem. Jest to pierwszy zawodnik, który dołączył do drużyny przed nadchodzącym sezonem.

Misik to 20-letni pomocnik, który ma za sobą występy w reprezentacji Kanady U-21 (zdobył między innymi bramkę w przegranym spotkaniu 1:4 z Francją). Posiada również polskie obywatelstwo.

Patryk ostatnio występował w zespole Ottawa Fury, a wcześniej bronił barw Śląska Wrocław. W drugiej drużynie tego klubu w sezonie 2013/2014 rozegrał 31 spotkań i strzelił 3 gole. Młody piłkarz był też zawodnikiem kanadyjskich klubów między innymi: Brantford Galaxy SC, Saint John's Green Eagles i Toronto Lynx.

- Patrykiem byliśmy zainteresowani już w poprzednim okienku transferowym, jednak z różnych względów nie mogliśmy pozyskać tego zawodnika. Teraz nam się to udało. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bowiem to utalentowany piłkarz, który będzie mógł się dalej rozwijać w naszym klubie. Przyjście Patryka to nasze pierwsze wzmocnienie. W najbliższych dniach będziemy mogli ogłosić kolejne nazwiska zawodników, którzy dołączą do Rakowa - powiedział po podpisaniu umowy prezes RKS-u Raków Krzysztof Kołaczyk.

Witamy Patryka na czerwono-niebieskim pokładzie i życzymy samych sukcesów w barwach Rakowa.

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw al.to combat.pl

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .