test

Akademia Raków


Już dziś jesteśmy największym w regionie centrum szkolenia młodych piłkarzy - w ramach Akademii Raków regularnie trenuje niemal czterystu zawodników. Ale nasze ambicje sięgają dużo dalej!

 

Od pięciolatków.

Akademia Raków to obecnie 15 drużyn w różnych kategoriach wiekowych: od najmłodszych piłkarzy - nawet pięciolatków, aż po zespoły juniorskie, rywalizujące z rówieśnikami z innych regionów na naprawdę wysokim poziomie. Celem Akademii jest propagowanie piłki nożnej jako sportu masowego i stworzenie optymalnych warunków do uprawiania tego sportu przez jak największą ilość dzieci i młodzieży szkolnej, a także wychowanie jak największej liczby zawodników dla potrzeb pierwszej drużyny. Mając jednocześnie świadomość, że nie każdy z trenowanych dostąpi zaszczytu reprezentowania pierwszej drużyny Rakowa, trenerzy i działacze Akademii będą krzewili wśród dzieci i młodzieży ideę przywiązania do barw i tradycji Rakowa.        

Podstawą są wartości.

Niemal czterystu zawodników Akademii Raków uczy się nie tylko umiejętności czysto piłkarskich. Na zajęciach wpajane są im także podstawowe wartości, które pomogą im w dalszym życiu: szacunek dla innych, umiejętności interpersonalne, konsekwencja w dążeniu do celu.  U podstaw działalności Akademii Raków leży jedno założenie: chcemy wychowywać nie tylko dobrych piłkarzy, ale przede wszystkim dobrych ludzi. Takich, którzy poradzą sobie w życiu niezależnie od tego, jak potoczy się ich sportowa przygoda.

 

Rozgrywki oraz kluby partnerskie.

Efekty działań naszej akademii pojawiają się zaskakująco szybko. Obecnie, po raz pierwszy od bardzo wielu lat, wszystkie młodzieżowe i juniorskie drużyny Rakowa występują na najwyższych szczeblach rozgrywek w swoich kategoriach wiekowych. Niebagatelną role w naszej Akademii odgrywają umowy podpisane z miejscowymi klubami takimi jak KS Częstochowa oraz Victoria Częstochowa. 

 

Dołącz już dziś!

Nabór do dziecięcych i młodzieżowych zespołów Rakowa trwa niemal nieustannie. Wystarczy skontaktować się z klubem i przyjść na pierwszy trening, który może być początkiem pięknej, sportowej przygody.

Akademia na Facebooku.

Informacje na temat Akademii Raków można również znaleźć na jej oficjalnym profilu w portalu społecznościowym Facebook. Publikowane tam są wyniki naszych drużyn i wszystkie aktualności dotyczące Akademii. Zapraszamy do odwiedzania naszego fan page'a: https://www.facebook.com/AkademiaRakow

Koordynator grup młodzieżowych

Maciej Strożek

Trener UEFA A, koordynator grup młodzieżowych od marca 2016 roku.

tel. 695 629 320

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  • następny mecz
    18:00
    Olimpia Grudziądz
    sobota 28.10
    RKS Raków

Najnowsze wiadomości

22 października 2017, 13:49
21 października 2017, 14:27
21 października 2017, 10:13
21 października 2017, 09:22
20 października 2017, 14:06

300x240 banner aplikacja

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
czestochowa bw al.to

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, kontakt@rksrakow.pl