test

Podsumowanie weekendu (29-30.09)

01 października 2018, 20:47

Podsumowanie weekendowego grania młodych "czerwono-niebieskich"

Łukasz Stawicki z grupą U-15, rozgrał cieżkie domowe spotkanie. Przeciwnikiem był Rozwój Katowice.

(U-15) Akademia Raków - Rozwój Katowice 0:1

Akademia Raków: Paliwoda - Górecki, Dylikowski (Wojciechowski), Lula, Sławuta - Waryś, Kucharczyk (Czajkowski), Rogula - Skupień, Makles (Nowak), Nicer (Sitek)

Łukasz Stawicki (trener U-15): W dzisiejszym meczu o przegranej zdecydował stały fragment gry. Mimo to w przebiegu całego spotkania stwarzamy kilka sytuacij podbramkowych. Jednocześnie nie pozwalamy przeciwnikowi na zorganizowane działania ofensywne. Jesteśmy skuteczni w fazie bronienia w pierwszej połowie, przez co mecz toczył się głównie w średniej strefie boiska. Druga połowa to gra dwóch wyrównanych zespołów, gdzie stwarzamy sytuacje do zdobycia bramki. Niestety nie wykorzystujemy jej i taki wynik pozostał już do końca spotkania.

 

Wynikiem 0:0 zakończyło się spotaknie drużyny Filipa Raczkowskiego, która w delegacji podejmowała Ruch Chorzów.

(U-17) Ruch Chorzów - Akademia Raków 0:0

Akademia Raków: Trelowski (Mądrzyk) - Kuszaj, Błasik, Szymocha, Cierpiał, Nowak, Kucharczyk (Wochnik), Zubrzycki, Wilk (Cuber), Krysik (Cichuta), Chiliński (Dul)

 

Filip Raczkowski (trener U-17): Niestety rozegraliśmy słabe spotkanie, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Powodem zaistniałem sytuacji był zdecydowanie bardzo niski poziom koncentracji zespołu w przygotowaniach do tego meczu. Potwierdziło się to w trakcie spotkania. Wiele nonszalanckich działań zespołu i brak realizacji założeń taktycznych zdecydowało o wyniku meczu.

 

300x240 banner aplikacja

logo fortuna

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw al.to combat.pl

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .