test

Podsumowanie weekendu (22-23.09)

25 września 2018, 19:37

Podsumowanie ligowego weekendu młodych "czerwono-niebieskich"

W środowym meczu zawodnicy Łukasza Stawickiego podejmowali na własnym boisku drużynę Zagłębia Lubin. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 6:0.

(U-15) Akademia Raków - Zagłębie Lubin 0:6 (0:3)

Akademia Raków: Pyda - Górecki, Cierpiał, Sławuta (Nowak), Lula - Waryś (Czajkowski), Kucharczyk, Sitek (Wojciechowski) - Makles (Skupień), Rogula, Nicer (Dylikowski)

Łukasz Stawicki ( trener U-15): W dzisiejszmy spotkaniu zwyciężyła drużyna, która w pełni zasłużyła na taki wynik. Nasz zespół do momentu utraty pierwszej bramki, konsekwentnie realizował założenia meczowe. Mieliśmy też swoją sytuację aby objąć prowadzenie w tym meczu. Niestety po stracie gola, pojawiły się kolejne błędy i w przeciągu 6 minut przegrywamy już różnicą trzech bramek. Druga połowa to obraz przewagi gości z Lubina. W tej częsci stwarzamy trzy sytuacje bramkowe, po których piłka niestety nie wpada do bramki przeciwnika.

Sobotnie spotkanie podopiecznych Filipa Raczkowskiego wygrali swoje spotkanie 3:0. Przeciwnikiem był Stadnion Śląski Chorzów.

(U-17) Akademia Raków - Stadion Śląski Chorzów 3:0

Bramki dla Akademii: Chiliński, Krysik, Wilk

Akademia Raków: Mądrzyk (Trelowski) - Kuszaj, Błasik, Szymocha, Bednarek, Bęben (Nowak), Kucharczyk, Kubik (Zubrzycki), Cichuta (Wilk), Cuber (Krysik), Chiliński

Filip Raczkowski (trener U-17): Gratuluję zwycięstwa zespołowi. W tym spotkaniu byliśmy stroną przeważającą. Posiadanie piłki na naszą korzyść, co skutkowało kontrolą spotkania. Pomimo naszej przewagi nadal są elementy do poprawy, w szczególności jakość ostatniego podania, które przy większej skuteczności stworzyło by nam o wiele więcej sytuacji bramkowych.