test

Escola sprawdzała Raków!

18 marca 2018, 20:51

Akademia piłkarska FC Barcelona, której siedziba znajduje się w Warszawie przyjechała na Limanowskiego 83 rozegrać gry kontrolne!

Młodzi zawodnicy Akademii Raków, mogli sprawdzić swoje umiejętności na tle rówieśników z Escoli Warszawa, czyli szkółki FC Barcelony.

Mecz rozgrywał się w trzech tercjach.

(U-10) Akademia Raków - Escola Warszawa 10:8

Bramki dla Akademii: Ciekot x4, Sitak x3, Uchroński, Kowalczyk, Janczyk

Akademia Raków: Garus, Kutera, Kalek, Uchroński, Sitak, Janczyk, Sosnowicz, Ciekot, Kowalczyk, Tajchman, Lojtek, Rembisz

Adam Studnicki (trener U-10): Mecz z takim przeciwnikiem jak drużyna gości był dla nas bardzo wartościowym sparingiem, biorąc pod uwagę poziom sportowy rywala. Nasza drużyna wyglądała dobrze w działaniach indywidualnych i grupowych zawrówno w fazie obrony, jak i ataku. Dodatkową wartością tego sparingu były aspekty mentalne, bo chłopcy pokazali charakter i ogromną wolę walki w trakcie całego spotkania, gdzie przegrywając zdecydowanie drugą tercję potrafili wygrać przekonująco kolejną i zarazem całe spotkanie. Był to dla nas kolejny bagaż doświadczeń i wiele wniosków, które na pewno się przydadzą w dalszej pracy treningowej.

300x240 banner aplikacja

logo fortuna

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw al.to combat.pl

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .