test

Tak grała Akademia! (16-17.09)

19 września 2017, 07:08

Jak co weekend obok pierwszej drużyny Rakowa, grała również Akademia. Młodzi zawodnicy rywalizowali z rówieśnikami, mecze przyniosły różne rezultaty.

Środa

Wyjazdowa porażka z drużyna Siódemka Tychy.

(U-13) Siódemka Tychy - Raków Częstochowa 4:2 (2:1) 

Bramki dla Akademii: Janczak x2

Akademia Raków: Rajczykowski, Gołda, Gradzik, Kabaj, Żurawski, Olczyk, Miełek, Adamczyk, Garczarek, Kołbasiuk, Szczypior, Pawlikowski, Janczak, Zatoń

Wojciech Turek (trener U-13):Brak realizacji założeń przedmeczowych, chaotyczna gra i mała chęć zdobywania bramek zaowocowała przegranym meczem. Musimy podnieść się po kolejnym przegranym meczu. Mentalnie odbudować, dobrze trenować i zagrać kolejny mecz na wyższym poziomie.

Sobota

Zwycięstwo w Centralnej Lidze z Falubazem w Zielonej Górze.

(U-15) Akademia Raków - Falubaz Zielona Góra 4:1

Bramki dla Akademii:


Akademia Raków: Trelowski, Jargosz, Błasik, Wójcik, Cierpiał, Nowak, Kucharczyk, Cichuta, Cuber, Magdziarz, Jańczyk

Rez: Mądrzyk, Bęben, Głowacki, Piotrowski, Kaczmarek

Filip Raczkowski (trener U-15): Rozegraliśmy bardzo przeciętne spotkanie. Pomimo korzystnego wyniku nie ustrzegliśmy się błędów indywidualnych, które w drugiej połowie kosztowały nas chwilową utratę kontroli nad fazą atakowania oraz nad samym meczem. Dzisiejszy mecz pokazał, że pomimo znacznej przewagi w pierwszych 35 minutach, musimy stale być skoncentrowani i realizować obrane założenia przez czas trwania rywalizacji na boisku.

Porażka Akademii w Sosnowcu.

(U-14)  Zagłębie Sosnowiec - Akademia Raków Częstochowa  2:0

Akademia Raków: Pyda - Wojciechowski, Rubik, Lula, Sławuta -Kucharczyk, Sitek, Rogula, Jezierski, Dylikowski, Baryła. Ponadto zagrali: Waryś, Paliwoda, Sosnowicz, Gradzik

Łukasz Stawicki ( trener U-14 ): Dzisiejszy spotkanie w Sosnowcu oceniam pozytywnie. Mimo niekorzystnego rezultatu, zespół dobrze realizował postawione cele zarówno te w fazie ataku jak i obrony. Zawodnicy z każdym tygodniem rozwijają swoje umiejętności w procesie treningowym, gra długimi momentami wygląda poprawnie i wierzę że z czasem przyniesie skuteczne finalizacje pod bramką przeciwnika. Chciałbym podziękować zawodnikom za pełne zaangażowanie w warunkach zawodów.

 

Zwycięstwo w „debrach” z Victorią Częstchowa.

(U-17) Akademia Raków - Victoria Częstochowa 6:0 (5:0)

Bramki dla Akademii: Wrześniewski, Radecki, Kosin, Kiełkowicz, Matusz x2

Akademia Raków: Mądrzyk (Trelowski 41'),Garus,Chłód ,Wojtania ,Rybaniec,Waroński (Przybylski 36'),Wrześniewski(Ostrowski 46') ,Kosin(Klajnowski 46') ,Radecki ,Kiełkowicz (Ożóg 46') ,Matusz

Robert Brzeziński (trener U-17): Pierwsza połowa meczu w naszym wykonaniu była zadawalająca. Poprzez prawidłowe działania zarówno ofensywne jak i defensywne gra była stabilna. W drugiej odsłonie pozwoliliśmy sobie na kilka błędów indywidualnych, a skuteczność w działaniu ,w finalizacji z pewnością miała wiele do życzenia.

 

 

 

  • następny mecz
    20:00
    RKS Raków
    sobota 29.09
    Bytovia Bytów

300x240 banner aplikacja

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw al.to combat.pl

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .