test

Tak grała Akademia! (09-10.09)

11 września 2017, 15:50

Większość rozgrywek młodych zawodników Akademii Raków ruszyło na dobre. W miniony weekend odbyło się sporo meczów. 

Środa

(U-15) Akademia Raków - Zagłębie Lubin  1:4(0:1)
Bramka dla Akademii:
Kaczmarek

Akademia Raków: Mądrzyk, Jargosz, Cierpiał, Błasik, Wójcik, Nowak, Kucharczyk, Kaczmarek, Magdziarz, Cuber, Jańczyk
Rez: Trelowski, Wilk, Szymczyk, Cichuta, Jezierski.

Filip Raczkowski (trener U-15):  Rozegraliśmy poprawne spotkanie pod kątem organizacji gry zarówno w fazie atakowania jak i bronienia. Niestety zwycięstwo nie było nam dziś dane, a o wyniku spotkania zadecydowały póki co wyższe umiejętności indywidualne zawodników drużyny przeciwnej. Podchodzimy jednak z optymizmem do kolejnego meczu ligowego w sobotę, ponieważ z każdym kolejnym przepracowanym dniem co raz lepiej realizujemy zaplanowane treści szkoleniowe.

(U-19)  Akademia Raków - Lot Konopiska 4:1
Bramki dla Akademii : Hacaś x2, Mendak, Drzazga

Akademia Raków: Kowalik - Grądzik, Śpiewak, Zemła, Ziomek - Kiński(K), Skibiński, Bednarek - Mendak, Drzazga, Hacaś.
Ponadto zagrali: Urbaniak, Janiak, Socik, Wrzalik, Perczak, Gleń.

Tomasz Kuźma (trener U-19): Cieszy poprawna organizacja gry utrzymująca się przez cały mecz. Byliśmy zespołem dominującym na boisku,  stwarzającym dużą ilość dogodnych sytuacji strzeleckich. W fazie ataku momentami nerwowo i mało cierpliwie kreowaliśmy działania ofensywne co skutkowało zbyt częstymi stratami piłki. Na wyróżnienie zasługuje cała drużyna ambitnie pracująca w defensywie, rzadko pozwalając rywalowi zbliżyć się pod naszą bramkę.

Sobota

(U-11) Sokół Wręczyca Wielka - Akademia Raków  3:5

Bramki dla Akademii: Karkocha J. x3, samobójczy x2


Akademia Raków:
Wilczyński, Kokot, Karkocha A. Cianciara, Pacak, Bujko, Karkocha J. Telenga, Suliński, Komański

Zbigniew Parzęczewski (trener U-11): Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 1:1. Zawodnicy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji jednak zawodziła skuteczność pod bramką. W drugiej połowie bramkę na 1:2 z rzutu wolnego zdobył Jakub Karkocha co pozwoliło nam się przełamać i zdobyć kolejne 3 bramki pod rząd. W końcówce niestety brakło koncentracji i w 2 minuty straciliśmy dwie bramki. Jest to cenna lekcja dla chłopców, aby zawsze grać do samego końca.

(U-12) AS Lubliniec - Akademia Raków 0:9(0:6)
Bramki dla Akademii: Kryst 3, Kabaj 2, Kotala, Dembczyk, Krawczyk, Ślęzok


Akademia Raków: Jaskuła, Kabaj, Despet, Ślęzok, Kryst, Jabłońśki, Kasprzak, Kotala, Krawczyk, Wróbel, Mucha, Bociąga, Dembczyk, Olczyk

Łukasz Tomczyk (trener U-12):  Zrealizowaliśmy wszystkie zadania nad którymi pracowaliśmy w tym tygodniu. Bardzo dobrze wyglądały fazy przejścia z obrony do ataku i z ataku do obrony. Pierwsze podanie po przechwycie często było grane do środka lub dokładnie do wolnego zawodnika. Dobrze wyglądał pierwszy fundament w ataku poprzez grę 1x1.

(U-15) PUKS Gorzów - Akademia Raków  0:5(0:2)
Bramki dla Akademii: Jańczyk, Kucharczyk, Cuber, Magdziarz, Jargosz


Akademia Raków: Mądrzyk, Jargosz, Błasik, Wójcik, Cierpiał, Nowak, Cichuta, Kucharczyk, Cuber, Magdziarz, Jańczyk

Rez: Trelowski, Szymczyk, Głowacki, Kaczmarek, Bęben.

Filip Raczkowski (trener U-15):  Szybko zdobyta bramka w 1 minucie, z pewnością pomogła zdominować rywali w trakcie całego spotkania. Wynik odzwierciedla przewagę naszego zespołu, jednak nadal oczywiście jest wiele aspektów wymagających poprawy. Przed nami kolejne spotkania, oraz kolejny tydzień wspólnej pracy w którym musimy ciągle doskonalić nasze umiejętności oraz korygować błędy.

Niedziela

(U-19)  Grom Miedźno - Akademia Raków 0:16

Bramki dla Akademii : Michnicki x6, Obodecki x4 ,Dzianok x2 , Olesiński, Janiak, Bednarek, Rabiniak

Akademia Raków: Kowalik - Rabiniak, Olesiński, Woszczyna, Ziomek - Zemła, Kiński(K), Obodecki - Dzianok, Michnicki, Bawolik.
Ponadto zagrali: Śpiewak, Janiak, Bednarek, Skibiński, Hacaś, Danilczyk.

Tomasz Kuźma (trener U-19): Wynik sportowy całkowicie odzwierciedla przebieg spotkania. Z pewnością cieszy duża ilość zdobytych goli, aczkolwiek utrzymując odpowiednią koncentrację do końca spotkania, mogliśmy ich mieć jeszcze więcej. Oby ten mecz dodał zapału do dalszej pracy w następnym tygodniu. Przed nami kolejne wyzwania, podczas których musimy wykazać się równie dużym zaangażowaniem.

(U-14)  Akademia Raków - Rekord Bielsko- Biała  0:2

Akademia Raków: Pyda - Wojciechowski, Rubik, Lula, Makles -Kucharczyk, Sitek, Rogula, Jezierski, Dylikowski, Nicer.

Ponadto zagrali: Baryła, Waryś, Paliwoda, Sosnowicz, Olczyk

Łukasz Stawicki ( trener U-14 ): W kolejnym meczu ligowym mamy problemy z działaniami defensywnymi. Zbyt często przegrywane pojedynki 1x1 decydują o zagrożeniu pod naszą bramką. Również działania ofensywne cechowały się ogromną liczbą niewłaściwych decyzji. Te działania musimy zdecydowanie poprawić w najbliższym czasie pracy.

 

 

(U-17) Gmina  Kłomnice - Akademia Raków  3:4 (2:1)

Bramki dla Akademii: Matusz x2, Radecki, Rybaniec

Akademia Raków: Margas(2' czerwona kartka) ,Garus,Chłód ,Wojtania (Kania 41'),Rybaniec,Waroński (Przybylski 49'),Wrześniewski ,Kosin (Ostrowski 45'),Radecki ,Kiełkowicz (Klajnowski 35'),Matusz

Robert Brzeziński (trener U-17): Mecz, w którym brak koncentracji przedmeczowej spowodował błędne decyzje oraz w konsekwencji utratę zawodnika i bramek. W naszej grze w pierwszej połowie było zbyt dużo emocji ,które przysłaniały wykonywanie zadań. W drugiej odsłonie cieszy determinacja w defensywie ,jak i kreatywność w ofensywie .Skupienie się na założeniach ,nie zależnie od wyniku pozwoliło nam osiągnąć korzystny rezultat .Jak wydawać by się mogło przed meczem, z "łatwym" rywalem!

 

 

  • następny mecz
    17:45
    GKS Tychy
    sobota 20.10
    RKS Raków

300x240 banner aplikacja

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw al.to combat.pl

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .