test

(U-13) Mecz o żółtą koszulkę lidera!

27 czerwca 2017, 10:19

Ostatnie spotkanie kończącego się sezonu grupy U-13 miało ogromną stawkę. Spotkały się dwie drużyny, które zajmowały dwie pierwsze lokaty. Wynik spotkania decydował o tym, która z drużyn wygra kończące się rozgrywki.

(U-13) Akademia Raków - Ruch Radzionków 0:2 (0:0)

Akademia Raków: Pyda, Paliwoda, Lula, Trzepizur, Wojciechowski, Sławuta, Rubik, Górecki, Sitek, Dylikowski, Nowak, Kucharczyk, Cierpiał, Kołodziej, Jezierski, Nicer.

Piotr Lenartowski(trener U-13): Stawka tego spotkania była bardzo duża, gdyż na kolejkę przed końcem mieliśmy 1 pkt straty do liderującego Ruchu. Od początku meczu wiedząc, że musimy wygrać budowaliśmy atak pozycyjny i mocno zaatakowaliśmy rywala, który ograniczył się głównie do kontr. Mieliśmy sporo sytuacji do strzelenia gola w szczególności w pierwszej połowie, jednak to rywal w końcówce ustalił wynik spotkania. Ostatecznie zdobywamy wicemistrzostwo Śląska, dlatego chciałem podziękować i pogratulować wszystkim zawodnikom za cały długi i bardzo udany sezon. Warte podkreślenia jest to, iż nasza drużyna jako jedyna na Śląsku miała dwa zespoły w dwóch najsilniejszych ligach w regionie, zajmując odpowiednio 2 i 3 miejsce. 

 

 

  • następny mecz
    20:00
    RKS Raków
    sobota 28.07
    GKS 1962 Jastrzębie

300x240 banner aplikacja

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw logo alto bw

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .