test

(U-15) Dwa spotkania - 3 punkty

12 czerwca 2017, 20:47

Zawodnicy Tomasza Sobczaka rozegrali dwa spotkania w ubiegłym tygodniu. Obydwa spotkania u siebie i zainkasowali w nich 3 punkty.

(U-15) Akademia Raków - Górnik Zabrze 2:3(1:1)

Bramki dla Akademii : Kobyłkiewicz, Chłód.

Akademia Raków: Sztekler, Kobyłkiewicz, Chłód, Wojtania, Rybaniec, Kania, Waroński, Nowak, Grzesik, Matusz, Kosin, Przybylski, Wozderewicz, Garus, Bęben.

Tomasz Sobczak (trener U-15): Mecz walki, pierwsi my strzelamy gola po ładnym uderzeniu Kobyłkiewicza, za chwile goście po naszym błędzie w obronie doprowadzają do remisu. Po przerwie to Górnik wyszedł na prowadzenie ale my odpowiedzieliśmy golem Chłoda z rzutu karnego po faulu na Kosinie. niestety jednak ostatnie słowo należało do gości którzy strzelili zwycięskiego gola i po ostatnim gwizdku cieszyli się z 3 punktów.

(U-15) Akademia Raków - Rozwój Katowice 2:1(0:1)

Bramki dla Akademii:

Akademia Raków:  Sztekler, Kobyłkiewicz, Garus, Wojtania, Rybaniec, Kania, Waroński, Wrześniewski, Grzesik, Matusz, Kosin, Wozderewicz, Kiełkowicz, Margas, Ostrowski.

Tomasz Sobczak (trener U-15): Bardzo dobry mecz naszej drużyny, w pierwszej połowie to goście prowadzili po naszym błędzie, mimo że to my byliśmy lepszym zespołem. W drugiej części graliśmy jeszcze lepiej i udokumentowaliśmy to dwoma golami i zmieniliśmy losy meczu, brawa dla chłopców za świetny mecz.

 

  • następny mecz
    20:00
    RKS Raków
    sobota 28.07
    GKS 1962 Jastrzębie

300x240 banner aplikacja

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw logo alto bw

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .